Değerlerimiz

İsmarine Gemi Acenteliği olarak inanıyoruz ki, başarıya açılan kapının anahtarı, kendi değerlerimizin sürekliliğine bağlıdır. Biliyoruz ki bizim değerlerimiz, sizlerin katma değerlerine dönüşecektir.

Önderlik: Diğerlerinin takip edebilmesi için birilerinin yolu açması gerekir. Biz sektörde öncü olmak adına yola koyulduk ve bu yolda kararlılığımızı hiç elden bırakmadık.

Kolaylık / Esneklik: Hayatı kolaylaştırmanın yolu, doğası gereği esnek olmalıdır. İş hayatınıza kolaylık getirmek üzere esnekliğin analitik uzmanlarına dönüştük.

Ayrıcalık: Bizim için ayrıcalık demek, her müşterimizin kendine özel ihtiyaçları olduğunu bilerek hizmet vermek demektir. Ayrıcalıklı hizmet deneyimini tüm müşterilerimize yaşatmayı hedefledik.

Çözüm Odaklılık: Sorunları dillendirmek kolaydır, zor olan çözüm konuşmaktır. Biz enerjimizi çözümlere odakladık.

Empati: Çözüm üretmek her şeyden önce anlamayı gerektirir. İhtiyaçlarınızı anlamak için dinliyor, size en uygun çözümü üretmek için çalışıyoruz.

Memnuniyet: Her şeyin yolunda aktığı bir sistem her zaman geri bildirimlerle beslenmelidir. Sizlerin memnuniyetini araştırırken hep birlikte ilerliyor olmanın da keyfini yaşıyoruz.

Tutarlılık: Güvenilir bir platform yaratmanın temel direklerinden biri de tutarlılıktır. Sözümüzün arkasında durmak, bizim için işimizin arkasında durmaktır. Çünkü bizim işimiz bizim sözümüzdür.